Navigácia

Obsah

DETI V MŠ „ ZVEDAVÉ SLNIEČKO „ SA DOČKALI PRÍCHODU MIKULÁŠA

Typ: ostatné
DETI  V MŠ „ ZVEDAVÉ SLNIEČKO „ SA DOČKALI PRÍCHODU MIKULÁŠA V mysli si opakujú slová milej básničky alebo pospevujú pesničku, ktorou sa chcú pochváliť vzácnej návšteve. Žiarivými očkami pozerajú von oknom a netrpezlivo čakajú. „KEDY UŽ PRÍDE?“, znejú naliehavé otázky. Už tradične chodí medzi deti a rozdáva im darčeky. Inak tomu nebolo ani 6. decembra, keď zavítal do Čeloviec, do MŠ „ Zvedavé slniečko“, aby potešil detské srdiečka a rozdal im balíčky.
Jemné zvonenie zvončeka v diaľke znásobuje detskú nedočkavosť. KONEČNE PRICHÁDZA VYTÚŽENÁ CHVÍĽA. Radosť detí sa mieša s očakávaním i štipkou strachu. Dobrosrdečný starček s bradou, ktorá prezrádza jeho nekonečnú múdrosť s láskavými očami, sa blíži
Po rozsvietení vianočného stromčeka sa deti z materskej školy predstavili básňami a piesňami, za ktoré ich Mikuláš obdaril balíčkami.
Okrem radosti priniesol Mikuláš do našej dedinky aj atmosféru blížiacich sa Vianoc. Tie prichádzajú so svojím tajomným čarom s láskou a radosťou. Želajme si teda navzájom sviatky plné lásky, pokoja a oddychu.


Vytvorené: 17. 12. 2017
Posledná aktualizácia: 17. 12. 2017 11:17
Autor: Správce Webu