Navigácia

Obsah

ČISTÝ REVÍR – ČISTÁ PRÍRODA 23.04.2022

Typ: ostatné
ČISTÝ REVÍR – ČISTÁ PRÍRODA 23.04.2022 Poľovnícke združenie vlastníkov pôdy Čelovce dňa 23.04.2022 zorganizovalo podujatie Čistý revír – Čistá príroda.

ČISTÝ REVÍR – ČISTÁ PRÍRODA

 

Každoročne, od roku 1970 si 22. apríla pripomíname DEŇ ZEME, ktorý vznikol ako reakcia na rozsiahle poškodzovanie životného prostredia. Naša planéta je náš jediný domov, ktorý máme a je potrebné, aby sme sa do jej obnovy a ochrany zapojili všetci. Ako jednotlivci máme moc vyjadriť svoj hlas prostredníctvom našich rozhodnutí a našich činov.  Aj malé zmeny sa však rátajú a často majú dominový efekt na naše ekosystémy a zmenu myslenia nášho okolia.

Existuje veľa možností ako sa zapojiť a investovať tak do našej planéty. Tradičnou aktivitou v tomto jarnom období je organizácia čistenia a zberu odpadkov v našom okolí, do ktorého sa zapájajú mnohé organizácie, inštitúcie a školy.

 Poľovnícke združenie vlastníkov pôdy Čelovce dňa 23.04.2022 zorganizovalo podujatie Čistý revír – Čistá príroda. Spraviť niečo  pre prírodu by malo byť pre každého z nás ak nie povinnosťou tak aspoň tým dobrým pocitom, že aj ja som niečo pre prírodu spravil a verte mi bol som veľmi sklamaný, že obyvatelia obce, ktorí majú trvalé bydlisko v našej naozaj krásnej obci ani len nemali záujem sa zapojiť ale na druhej strane musím poďakovať obyvateľom, ktorí síce trvalý pobyt nemajú ale krajšia príroda a zdravší život im nie je cudzí a našu akciu prišli podporiť.


Vytvorené: 25. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 25. 4. 2022 8:53
Autor: Správce Webu