Navigácia

Obsah

Lampiónový sprievod Čelovce 2023

Typ: ostatné
Lampiónový sprievod Čelovce 2023 Podľa tradície má svetlo lampiónov presvietiť tmavé miesta v nás a má ukázať cestu ľuďom okolo nás. Kto nesie svetlo, nesvieti len sám sebe, ale i druhým.

Napriek slnečným lúčom, ktoré ešte z posledných síl svietia na našu zem, je viac chladných, zamračených, sychravých a daždivých dní, ktoré nikomu nepridávajú na optimizme. Začiatok jesenného obdobia sa spája so spomienkou na našich blízkych, či známych, ktorí už nie sú medzi nami. Dnes sme sa tu zišli, aby sme vyšli do ulíc našej malebnej dedinky a spojili príjemné z užitočným. Tak si poďme zapáliť sviečky rozžiariť lampióny a vyberme sa na ten náš malý lampiónový sprievod. Je to prejav dobrej vôle, konania dobra a prinášanie svetla do života druhých ľudí.
              

Podľa tradície má svetlo lampiónov presvietiť tmavé miesta v nás a má ukázať cestu ľuďom okolo nás. Kto nesie svetlo, nesvieti len sám sebe, ale i druhým.

Tak poďme a vykročme tou správnou nohou a užime si dnešný deň plný mihotajúcich svetielok a spomienok na tých, ktorí už nie sú síce medzi nami ale stále ich nosíme v srdiečku


Vytvorené: 6. 11. 2023
Posledná aktualizácia: 6. 11. 2023 9:03
Autor: Správce Webu