Navigácia

Obsah

Mikuláš v Čelovciach 2023

Typ: ostatné
Mikuláš v Čelovciach 2023 Vitaj, vitaj Mikuláš, čo v batohu pre nás máš? Cukríky i čokoládky a či dáky perník sladký? Celý rok sme poslúchali, aj si uši umývali. Žiaden z nás sa nebil veru, na kolene nemal dieru. Tak ako sme sľúbili, všetci sme sa ľúbili. Rýchlo, rýchlo rozbaľ vrece, nikto z nás uč čakať nechce.

Mikuláš je prvou predzvesťou vianočných sviatkov. Už tradične chodí medzi deti a rozdáva im darčeky. Inak tomu nebolo ani 6. decembra, keď navštívil našu materskú školu v Čelovciach aby potešil detské srdiečka a rozdal im darčeky. Radosť detí z mikulášskych balíčkov bola nefalšovaná a deti sa predbiehali, ktoré skôr a krajšiu básničku či pesničku Mikulášovi zaspieva a zarecituje. Tento rok bol aj tak trochu výnimočný lebo deti, ktoré svedomito chodili do škôlky a mali najlepšiu dochádzku  dostali navyše aj mikulášsky darček od pána starostu. „ No neoplatí sa chodiť poctivo“

V neskorých popoludňajších hodinách zavítal Mikuláš aj do Komunitného centra, kde obdaril balíčkami všetky deti v obci do 15 rokov. Ale verte mi nebolo to len tak zadarmo deti sa museli predviesť čo všetko vedia a tak isto museli recitovať a spievať ale podarilo sa im a Mikulášovi vyčarili úsmev na perách.

Zorganizovať podujatie takýchto rozmerov je v dnešnej dobe mimoriadne náročné. Bez nadšených a ochotných sponzorov by to bolo priam nemožné. Radi by sme preto touto cestou poďakovali Vám všetkým, ktorí ste nám pomohli a  podieľali sa tak na najkrajšom podujatí v Čelovciach.

Veľké ďakujem patrí firmám a združeniam :  FYSAM Auto decorative Slovakia s.r.o, OBČIANSKE ZDRUŽENIE „Za dôstojný život“, Komunálna poisťovňa, COOP Jednota Krupina, ZP- Dôvera, Fitnes centrum friends And Sport, Deaf group . 

ĎAKUJEME

 


Vytvorené: 14. 12. 2023
Posledná aktualizácia: 14. 12. 2023 11:26
Autor: Správce Webu