Navigácia

Obsah

Pasovanie škôlkarov do stavu školského 2021

Typ: ostatné
Pasovanie škôlkarov do stavu školského 2021 SĽUBUJEME NA PSIE UŠI, NA MAČACIE SVEDOMIE A NA ŠKOLSKÉ TAŠKY,ŽE BUDEME DOBRÍ ŽIACI NIKDY ŽIADNI ZÁŠKOLÁCI.
UČIŤ SA DOBRE BUDENE, PRETOŽE PÄŤKY NECHCEME!
A SVOJIM RODIČOM RADOSŤ ROBIŤ BUDEME. TAK NÁM CERUZKA POMÁHAJ!!!

MILÉ DETIČKY, RODIČIA, PANI UČITEĽKY.

Na známosť sa všetkým dáva mimoriadna zvláštna správa.

Tak, ako vždy v tomto čase čas hier končí, veľký deň sa blíži. 
Nech sa vám vždy dobre darí.

    Srdečne vás vítam na slávnostnom pasovaní našich najmenších, ktorých čaká vstup do nového života.  Dnes sme sa tu zišli, aby sme spoločne našich malých  spolužiakov odprevadili na cestu ktorá im dá nový pohľad na svet nový rozmer. Zavrieme bránu detstva za tými, ktorých sme stretávali  a s ktorými sme sa hrávali.... už niet cesty späť. Čakajú na vás noví kamaráti, nové pani učiteľky. Každým dňom budete získavať nové a nové poznatky, naučíte sa písať, počítať, čítať............ a získate veľa iných poznatkov. Verím, že aj vaši rodičia budú na Vás hrdí a spokojní akých majú skvelých prvákov. Nebojte sa už čoskoro zistíte, akí ste šikovní a čo všetko už viete.

Na záver len veta, ktorú ste v uplynulých dňoch počuli určite veľa ráz: „Blíži sa deň „D – deň s veľkým D blíži sa škola“ Prajeme vám, aby ste zúročili všetky získané vedomosti, ktoré Vás pani učiteľky naučili a robili radosť tak ako sebe tak aj Vašim rodičom.

Veľa úspechov na novej ceste životom.

 

 


Vytvorené: 1. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 1. 7. 2021 16:03
Autor: Správce Webu