Navigácia

Obsah

NETRADIČNÉ FAŠIANGY Čelovce 2020

NETRADIČNÉ FAŠIANGY Čelovce 2020 Fašiangy, dni plné veselej zábavy, spevu, tanca, plesov. Prežívame ich nielen my, dospelí, ale aj tí najmenší. Netradične ich oslávili deti z MŠ Zvedavé slniečka , deti zo ZŠ Čelovce a aj my skôr narodení.
V duchu fašiangov sa niesol 21.február 2020 , -už tretí ročník, - počas ktorého sa deti dozvedeli, čo fašiangy vlastne znamenajú, aké sú typické zvyky a ktoré pretrvali do súčasnosti. Deti si zhotovovali rôzne masky i ozdoby. Naučili sa piesne, básničky a tiež tanečné kroky, ktorými sa predstavili vo svojich maskách, v netradičnom fašiangovom sprievode na čele so starostom obce. Na sprievod a karneval v maskách sa všetky deti veľmi tešili. Boli tu princezné, víly, zvieratká, kovboji, indiáni a iné zaujímavé postavičky. Nebol to len taký obyčajný karneval.
To, že deti skutočne všetko prežívali, odrážali ich tváričky, na ktorých bolo vidieť úžas, prekvapenie, radosť a šantenie. Ale aj zábava raz skončí a skončil aj náš fašiangový sprievod na ktorý si budú pamätať najmä malí škôlkári, ktorí zaspávali plní dojmov a zážitkov. Ktovie, možno si raz spomenú na fašiangovú noc, ktorá mala naozaj čarovnú moc.

Dátum konania: 28. 2. 2020 začiatok od 08:36

Miesto konania: nešpecifikované, Bratislava - Staré Mesto, 900 00

Typ akcie: divadlo

Organizátor: Obec Čelovce


Vytvorené: 28. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 28. 2. 2020 09:12